صفحه اصلی / آموزش رایگان / چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

اگر در یک رابطه گنگ و گیج کننده با یک مرد باشید ممکن است این سوالات فکرتان را درگیر کند که چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم؟ و یا حتی چگونه یک مرد را وادار به خواستگاری کنیم؟چگونه مردان را راضی به ازدواج کنیم؟چگونه آشناییمان را به ازدواج ختم کنیم؟ و یا اصلاً از کجا بفهمیم رابطه به ازدواج ختم میشود؟
تمام سوالات بالا برای اینکه مرد محبوتان را پای سفره عقد بنشانید تنها یک جواب دارند:

شما تا زمانی که چیزی را نشناسید نمیتوانید کنترلش کنید با شناخت مردان میتوانید آنها را مثل موم در دست خود بگیرید آنها هر روز صبح از خواب بیدار می شوند و بدون اینکه بدانند چرا، دستورات شما را بی چون و چرا می پذیرند.

چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

شما ابتدا باید مرد خود را بشناسید و سپس براساس این شناخت با او رفتار کنید. چگونه یک مرد را بشناسید؟

با شناخت ۸ نیپ شخصیتی مردان ایرانی

این شخصیت شناسی به نحوی حقیقی و نزدیک به خود واقعی مردان است که از دانستن آن هیجان زده میشوید

براساس این شخصیت شناسی ۸ تیپ شخصیتی در مردان ایرانی وجود دارد که اگر اطلاعات هر تیپ را بدانید نحوه نفوذ در قلب مردان و رام و مطیع کردن مردان را خواهید فهمید. با هم به بررسی این شخصیت شناسی مرموز مردانه بپردازیم.

چگونه یک مرد مغرور را عاشق خود کنیم؟کلیک کنید

مرد زئوس:

نحوه تشخصیص شخصیت مرد زئوس: هر جایی که پول و قدرت و شهرت باشد یک مرد زئوس را میتوانی آنجا پیدا کنید. در واقع تمام زندگی زئوس در بدست آوردن قدرت خلاصه میشود و پول و شهرت ابزاری برای رسیدن به قدرت هستند. زئوس=قدرتزئوس چه زنی را انتخاب میکند؟
زئوس دوست داردهمسر یا معشوقه اش در جمع بدرخشد و در واقع چیزی داشته باشد که او را از همه متمایز میکند. این تمایز میتواند مدرک تحصیلی،زیبایی و…هر چیزی باشد که به بالا رفتن قدرت زئوس کمک کند.برای جذب یک مرد زئوس چه کاری میتوانید انجام دهید؟ باید مهارت یا ویژگی داشته باشید که به چشم زئوس بیاید و قدرتش را بالا ببرد اگر این مهارت یا ویژگی را ندارید نشان دهید در حال بدست آوردنش هستید.
رگ خواب مرد زئوس کجاست؟
اگر بخواهید پیشنهادی به زئوس بدهید که سریع و بی معطلی قبول کند چه کاری باید انجام دهید؟
باید پیشنهاد خود را به گونه ای مطرح کنید که زئوس متوجه منغت خود در آن پیشنهاد شود. منفعتی که باعث بالا بردن قدرتش می شود.
حالا فرض کنید من زئوس هستم و میخواهید مرا ترغیب کنید تا در کلاس خوشنویسی با خودکار ثبت نام کنم چگونه پیشنهاد خود را تنظیم میکنیم تا من در کلاس ثبت نام کنم؟؟؟
باید قدرت مرا هدف بگیرید. چگونه؟ بهتر است بگویید کلاس مخصوص مدیران قدرتمند جامعه است زیرا شایسته نیست افراد تاثیرگذار جامعه بدخط بنویسند.خط شما پیام های زیادی را به اطرافیان منتقل میکند.چقدر بر خط خود مسلط هستید؟آیا میخواهید به جمع مدیران خوش خط جامعه بپیوندید؟
این پیشنهاد خوش خطی را به تسلط و قدرتمند بودن فرد پیوند میزند و در دل خودش این پیام را دارد که اگر خوش خط نیستی پس جزء افراد قدرتمند جامعه هم نیستی و این برای زئوس غیرقابل تحمل است.

چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم؟کلیک کنید

مرد آپولو:

نحوه تشخصیص شخصیت مرد آپولو: مرد آپولو به شدت هدفمند است و برای هر لحظه زندگی خود برنامه دارد.آپولو به هر چیزی که در راستای هدفش باشد علاقه دارد.آپولو برای هر کاری برنامه ریزی دارد و اهل خیالبافی نیست و بسیار منظم و وقت شناس و منطقی است.به طور کلی مردان آپولو همواره دنبال بهتر کردن زندگی هستند.آنها را همیشه در حال درس خواندن یا تحقیق روی کار و شغلشان می بینید برای همین پسر محبوب خانواده هستند.
هدف در زندگی آپولو همه چیز است آنها با هدف بیدار میشوند و میخوابند و عاشق علم اند.آنها با گرفتن نمرات خوب بین بقیه شناخته میشوندو در واقع همان شاگرد اول های مدرسه و دانشگاه یا نخبگان دوران خودشان هستند. آپولو= هدف
آپولو چه زنی را انتخاب میکند؟
آپولو معمولاً با همکلاسی یا همکار خود ازدواج میکند.آپولو در ازدواج به دنبال یک همکار،هم تیمی و یا یک فردی است که در مسیر اهداغشان با آنها هماهنگ شود،میگردند آنها دنبال یک یک زن خانه دار نیستند.آپولو برای ازدواج هم برنامه تعیین میکند مثلا میگوید بعد از دانشگاه یا فوق لیسانس ازدواج میکنم و قبل از آن موعد به ازدواج فکر هم نمیکند.
یک نکته جالب درمورد مرد آپولو اینکه اگر در زمان خواستگاری جواب رد بشنود برای همیشه میرود و این نکته باید قابل توجه برخی که میگویند دختر باید زمان خواستگاری ناز کند و جواب رد بدهد باشد. این روش روی تیپ شخصیتی آرس خوب جواب میدهد ولی اگر مردتان آپولو باشد او را برای همیشه از دست می دهید.
رگ خواب مرد آپولو کجاست؟
دو راه دارید.اول اینکه پیشنهادی که میدهید در راستای هدفش باشد. دوم اینکه آپولو همیشه دنبال بهتر کردن دنیاست پس در پیشنهادی که به مرد آپولو میدهید به این موضوع بپردازید که پیشنهادتان چه کمکی به جامعه میکند؟ چه اثری میگذارد؟ آپولو صرفاً به سود مادی فکر نمیکند. برای آنها مهم است که بعد مرگشان چه اثری روی جامعه میگذارند.

چگونه خود را در دل یک پسر جا کنیم؟کلیک کنید

مرد هرمس:

نحوه تشخصیص شخصیت مرد هرمس:هرمس همان مرد شوخ طبع و برونگرا و خوش صحبتی است که همه در جمع عاشقش میشوند.آنها میتوانند شور و نشاط و طنز را در هر جمعی وارد کنند.هرمس توانایی ارتباط با همه را دارد و به راحتی می تواند سرصحبت را باز کند و صمیمی شود.هرمس دوست دارد با همه آشنا شود برای همین در جمع ها و مهمانی ها در یک جا ثابت نمیماند.هرمس از قوانین و آیین نامه ها پیروی نمیکند و اگر بتواند هر کاری را به روش خودش انجام میدهد. آزادی اهمیت بالایی برای هرمس دارد. هرمس دوست دارد آزاد و رها باشد.هرمس شغل زیاد عوض میکند آنها خلاق هستند و اگر موضوعی چالش جدیدی برای آنها نداشته باشد به سرعت از آن خسته می شوند و سراغ موضوع جدید میروند.یکی از شغل های مورد علاقه هرمس بازیگری و فروش و تبلیغات است چون این شغل ها رویه ثابت و مشخص ندارند.هرمس= آزادی
هرمس چه زنی را انتخاب میکند؟
هرمس اصلا دوست ندارد زیر بار مسئولیت و تعهد برود و تا جای ممکن از آن دوری میکند زیرا میترسند آزادی آنها محدود شود و معمولاً سعی میکنند به کسی قول ازدواج ندهند.
پس چگونه در مردی با شخصیت هرمس نفوذ کنیم و پیشنهادی به او بدهیم که نتواند رد کند؟
برای اینکه در هرمس نفوذ کنید و پیشنهاد خود را به او بگویید،طوری که با جواب منفی مواجه نشود، کافی است هرمس را محدود نکنید یعنی خواسته خود را به گونه ای به او بگویید که احساس نکند زیر بار مسئولیت و تعهد رفته و همچنین خواسته جذاب باشد به گونه ای که خلاقیت هرمس را هدف قرار دهد و اینکه باید بپذیرید هرمس کار را به روش خودش انجام میدهد نه روش مورد انتظار شما! پس دادن آزادی،عدم تعهد و مسئولیت،دادن اعتبار به خلاقیت آنها و پذیرفتن روش های شخصی آنها در انجام کارها به جای رویه ها و آیین نامه ها، شما را به بهترین و جذابترین فرد برای هرمس تبدیل می کند. پس برای جذب مرد هرمس او را آزاد بگذارید، با دستور دادن و چون و چرا او را خفه نکنید.

برای اطلاع از سایر تیپ های شخصیتی مردان ایرانی و قانون جذب مردان در دو هفته کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی تلگرام