صفحه اصلی / متفرقه / تمرین های عملی از بین بردن حسادت در هفت روز

تمرین های عملی از بین بردن حسادت در هفت روز

برای از بین بردن حسادت هم باید روی فکر خود کار کنید و هم تمرین عملی انجام دهید. مثلاً یک شناگر اگر صدها صفحه کتاب و جزوه برای آموزش شنا خوانده باشد تا در آب نپرد شنا کردن را یاد نمیگیرید.برای دریافت آموزش تمرین های عملی از بین بردن حسادت در  هفت روز ادامه متن را بخوانید.

در این آموزش چه چیزهایی یاد میگیرم؟

ابتدا به شما کمک میکنبم منشاء غم و غصه حسادت خود را پیدا کنید اینکه دقیقا چه چیزی باعث ناراحتی شما شده است؟ آیا حسادت است یا اشتباه میکند؟

(تست حسادت) آیا شما واقعا حسود هستید؟

در کدام مرحله حسادت قرار دارید؟ آیا وضعیتتان وخیم است؟

چطور فکرتان را تغییر دهید تا زندگیان تغییر کند؟

در رابطه با فردی که به او حسادت میکنید چگونه عمل کنید تا به جای کینه، محبت کنید.

شروط موفقیت در درمان حسادت

برنامه عملی برای غلبه بر حسادت در هفت روز

کار عملی۱

کار عملی۲

کار عملی ۳

درمان حسادت

درمان سریع حسادت

حسادت احساسی است که بارها در زندگی با آن روبه رو شدیم. این احساس آنقدر قوی است که ممکن است تمام روزمان را خراب کند و هفته ها ما را در فکر فرو ببرد.

ممکن است احساس غم و افسردگی امروزتان به خاطر دیدن عکس اینستاگرام دوستتان کنار دریا و یا عکس ناهاری که خواهرتان با یک لبخند عاشقانه کنار همسرش در یک رستوران گرانقیمت بوده است ،باشد.ممکن است پیش خودتان حساب کنید چند وقت است که شمال نرفتید و یا یک غذای رستورانی خوب نخوردید! چقدر از دیگران عقب افتاده اید،آنها چقدر خوشبختند و شما نه! هر چقدر که پیش مشاور بروید برایتان صحبت کند،دلیل و برهان بیاورد که همه داستان آنطور نیست که شما فکر میکنید، هر سکه ای دو رو دارد، باور نمیکنید و میخواهید دائم به این افکار پر و بال دهید.

در این آموزش در ۷ روز، تمرین های عملی برای درمان حسادت ارائه میدهیم.

مانند هر مهارت دیگری تا تکرار و تمرین نباشد آن مهارت نه با گفتگو و مشاوره و نه با فکر و برنامه ریزی تنها تغییر نمیکند در واقع این شما هستید که باید با تکرار و تمرین تغییر کنید.میتوانید برنامه زمانی خود را برای ۷ روز بیشتر و یا کمتر بچینید. مهم این است که این تمرین ها را پشت سر هم انجام دهید.

تمرین های عملی از بین بردن حسادت در هفت روز

انجام این تمرین ها چه فایده ای برای من دارد؟

انجام این تمرین ها به مرور زمان باعث میشود، نفرتی که از شخص مورد نظر دارید کاسته و محو شود و بعد از چند بار انجام دادن این قدرت را روی افراد مختلف پیدا میکنید که به محض دیدن یک امتیاز بالا در افراد حسادت نکیند.بعد از مدتی خودتان جلوی این افکار می ایستید و اجازه نمیدهید ذهنتان را آلوده کنند. چون پیشگیری و مراقبت به مراتب آسانتر از درمان است.

اصلاً خود حسادت نکردن چه فایده ای برای من دارد؟

با این آموزش نحوه مراقبت از ذهنتان در برابر فشارهای ناشی از حسادت را یاد میگیرید. این فشارها که عموما با غم و افسردگی و فشردگی قلب همراه هستند باعث اتلاف وقت و عمر ما و مهمتر از همه باعث ایجاد رخوت و سستی در ما میشوند. در این حالت مانند یک فرد پیاده که از کاروان جا ماندیم به کسانی نگاه میکنیم که از ما جلوتر هستند و فکر میکنیم هیچوقت به آنها نمیرسیم پس تلاش کردن متوقف میشود و این خود باعث درجا زدن میشود.

همانطور که حضرت علی (ع) فرمودند: حسد بدن را فرسوده و علیل میکند و نیز فرمودندحسادت جز غیظ و ضرر برای تو نتیجه نمی‌دهد.قلبت را ضعیف و بدنت را رنجور می‌کند و از بدترین‌ عارضه‌های قلبی به شمار می‌رود.

برای دریافت آموزش تمرین های عملی از بین بردن حسادت در هفت روز میتوانید از همین امروز و الان شروع کنید تا بتوانید شب ها با خیال راحت و نه در فکر و خیال ماشین و خانه بزرگتر دوستتان و… بخوابید یک خواب راحت را تجربه کنید و لذت نوشیدن یک لیوان چای صبحانه با فکر راحت را داشته باشید.

چرا از یک خواب راحت و صبحانه بی دغدغه صحبت میکنیم؟

ما میدانیم که انعکاس حسادت در شب موقع خواب و اول صبح روز جدید، یعنی زمان هایی که فقط متعلق به خود شماست، بیشتر است. به همین خاطر میگوییم با درمان حسادت میتوانید این زمان های اختصاصی را به خودتان برگردانید و به جای فکر کردن به زندگی دیگران به زندگی خودتان فکر کنید.

تمرین های عملی از بین بردن حسادت در هفت روز

اگر به زمان اهمیت میدهید، اگر از درجا زدن متنفرید و اگر نمیخواهید فقط تماشاگر بازی دیگران در زندگی باشید آموزش این مهارت قطعاً سرمایه گذاری روی وقت و عمر شماست. با این آموزش جلوی راه افکار حسادت آمیز را ببندید و به فکر پیشرفت زندگی خودتان و نه فقط تماشاگر  زندگی دیگران باشید.

قیمت این آموزش تنها ۳۲۰۰۰ هزار تومان است.

۳۲۰۰۰ هزار تومان اندازه یک قیمت یک دست لباس خانگی شماست

با یک بار چشم پوشی از خرید یک دست لباس خانگی میتوانید مهارت درمان حسادت را برای همیشه را یاد بگیرید

این آموزش چگونه ارائه میشود؟

این آموزش به صورت دانلودی و در ۲ ساعت فایل صوتی ارائه میشود و به محض پرداخت آماده دریافت می باشد.

برای دریافت محصول روی لینک زیر کلیک کنید

2 دیدگاه‌ها

  1. سلام من ایمیل ندارم شماره کارت بدین واریز کنم با تلگرام وارد شم

    • با سلام و احترام
      شماره کارت: ۶۳۹۵۹۹۱۱۵۰۵۱۴۰۴۰
      بعد از واریز لینک آموزش به آیدی یا شماره تلگرام تان فرستاده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی تلگرام